Hakkımızda

Sizzde, sektör deneyimli yönetim kadrosu müşteri odaklı yaklaşımı ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektörde fark yaratma hedefiyle yola çıkmıştır.
Hemen sizde sloganıyla tüm hizmet modellerini aynı gün teslim edilmesi üzerine kurgulamış ve tüm teslimatlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir.
Paket servisi hizmeti verdiği müşterilerinin kargolarını dakikalar içinde teslim ederken e-ticaret yapan müşterilerinin kargolarını da aynı gün içerisinde randevulu teslim ederek sektörde bir ilki gerçekleştirmektedir.Misyon

Topluma ve çevreye fayda sağlayan, toplumsal değerlere saygılı, kanunlara uyan; müşteri memnuniyetinin ancak mutlu çalışanlarla mümkün olacağı bilinciyle hareket ederek kaliteli hizmet sunmak.Vizyon

Teknolojiyi tecrübe ve uzmanlıkla harmanlayarak her geçen gün değişen müşteri beklentilerine uygun çözümler üreten sektörde fark yaratan firma olmak.Gün İçi Uçak Kargo Hizmeti

Ayni gün içerisinde teslim edilmesini istediğiniz acil kargolarınız belirlediğiniz adresten alınarak havaalanı bulunan başka bir ildeki istediğiniz adrese aynı gün içerisinde teslim edilir.


Hangi Saat Aralıklarında Hizmet Veriliyor?

Uçak seferleri ve saatlerinin uygun olması halinde 7/24 uçak kargo hizmeti veriyoruz.Hangi İller Arasında Hizmet Veriliyor?

Aralarında uçak seferlerinin olduğu tüm illerde uçak kargo hizmetimiz vardırUçak Kargo Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Uçak kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve/veya fiyat bilgisi almak için 0850 885 09 02 çağrı merkezi numaramızdan detaylı bilgi alabilir veya sizzde.com web sayfamızdaki teklif alın bölümünden teklif talebinde bulunabilirsiniz.Sistem Nasıl İşliyor?

İstediğiniz iller arasında gün içerisinde uçak seferi varsa belirttiğiniz adresten motorlu ya da arabalı kuryelerimiz kargonuzu alıp havaalanı kargo bölümüne teslim eder. Uçağın iniş saatinde motorlu ya da arabalı kuryemiz kargonuzu havaalanından karşılar ve belirttiğiniz adrese dakikalar içerisinde teslim eder.